Sandıklar

İkinci El Palet Kullanım Alanları

Palet çeşitleri Özellikle lojistik ve nakliye alanında en çok tercih edilen ürünlerden birisi de paletlerdir. Nakliye sektöründe iş gücünden kazanmak için paletlerin tercih edilmesi aynı zamanda zamandan da büyük bir kazanç sağlamasıdır. Palet çeşitleri kullanılacakları alanlara göre farklılık gösterebilmekt..

İhracat Sandığı

İhracat sandığı; özellikle uluslararası ticarette kullanılan sevkiyatı yapılan ürünün korunmasını ve nakliyat sırasında kolaylık sağlaması için kullanılan bir araçtır. İhracat Sandığı Nedir? Avrupa Birliği standartlarında üretilen ihracat sandıkları bazı kurallar çerçevesinde yapılmalıdır. Bu kurallar Avrup..

OSB Sandık Fiyatları

OSB sandıklar, OSB malzemesinden yapılmış sandık çeşitleridir. OSB malzemesi suntaya benzeyen ancak suntadan daha dayanıklı olan ahşap bir malzemedir. [gallery ids="384" shortcode="custom"] OSB Sandık Nedir? OSB sandık, ismini yapıldığı malzemeden alan bir sandık çeşididir. Uluslararası ticaret için terc..

SKF Sandık Fiyatları (Katlanabilir Sandık)

SKF sandık diğer bir adı ile katlanabilir sandık, köşelerinde menteşe olan ve kolaylıkla sökülüp tekrar monte edilebilen sandık türleridir. SKF Sandık Nedir? SKF sandık ahşaptan yapılan ve köşelerinde menteşe olan sandık çeşitleridir. Diğer adıyla katlanabilir sandıklar dayanıklı ahşap malzemeden yapılmakta..

Kafes Sandık Fiyatları

Kafes sandıklar, bazı işletmeler için palet yerine kullanılan ihracat araçlarıdır. Bazı işletmelerde, ürünler palete yerleştirilemeyecek şekilde dağınık görünür. Bu tür ürünlerin sevkiyatı için en uygun çözüm yolu kafes sandık kullanmaktır. [gallery ids="368" shortcode="custom"] Kafes Sandık Nedir? Kafes..

Teklif Alın