İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Plastik Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 435 00 57 veya (532) 433 62 53

Plastik palet çeşitleri, diğer palet türlerine göre iş dünyasının çok daha fazla tercih edilen palet çeşitleri olmaktadır. Plastik palet modellerini diğer paletlerden ayıran en büyük özellik plastikten yapılmış olmasıdır.

Çünkü plastik paletler tahta palet modellerine göre çok daha uzun yıllar hasar almadan dayanmaktadır. Taşınacak olan malzemenin ağırlığına uygun olarak ekonomik fiyatlarla uzun yıllar kullanma imkânını sunmaktadır.

Plastik paletler hijyen konusunda ahşap paletlere göre daha avantajlıdır. Böceklenme ve küf yapma gibi sorunlar görülmemektedir. Aynı yükü kaldıran ahşap paletlere göre çok daha hafiftir. Bu sebeple havacılık nakliyesi için çok uygundur.

Depolarda yer kaplama sorunu yoktur. İç içe geçtiği için çok daha az yer kaplamaktadır. Ahşap paletlerde bulunan çivi veya kıymık gibi zarar verici durumlar plastik palette bulunmaz. Plastik palette sivri köşeler bulunmadığı için zarar verme durumu yoktur.

Plastik Palet Ölçüleri

Plastik palet ölçülerinde belli bir standart bulunmamaktadır. Talepler doğrultusunda istenilen ölçülerde firmamız plastik palet üretimi yapmaktadır.

Plastik paletler dayanıklı yapıları sebebiyle birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Ahşap paletlere göre yıpranma süresi daha uzundur. Bu sebeple firmaların ihtiyaçları doğrultusunda farklı plastik palet ölçüleri bulunabilmektedir.

Stoklarımızda farklı ölçülerde plastik paletler bulunmaktadır. Ayrıca talep edilmesi durumunda farklı ölçülere sahip plastik palet imalatı da yapılmaktadır.

İkinci El Plastik Palet

İkinci el plastik palet fiyatları paletin hasar görme oranına bağlı olarak değişmektedir. 2. El plastik palet alım satımı yapan firmamız, en uygun fiyatlarla ikinci el plastik palet satışı yapmaktadır.

İkinci el plastik palet satımının yanı sıra en uygun fiyatlarla 2. El plastik palet alımını da gerçekleştiren firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Bütçenize uygun ikinci el plastik palet fiyatları arıyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçerek ekonomik fiyatlarla ikinci el plastik palet alabilirsiniz.

Plastik Palet Fiyatları

Firmamız plastik palet fiyatları konusunda piyasada en uygun fiyat avantajı sunan firmalardan biridir.

Plastik palet fiyatları, diğer palet türlerine göre çok daha ekonomiktir. Plastik palet fiyatlarının daha uygun olmasını sağlayan unsurlardan biri ısıl işlem uygulanmamasıdır. Bu sebep işlem süresi ve işçiliği daha azdır.

Firmamız bütçenize en uygun plastik palet fiyatları sunmaktadır.

Teklif Alın