İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Palet Tamiri

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 435 00 57 veya (532) 433 62 53

Malzeme, ambalaj, koli, ağır parça ve endüstriyel ürün naklinin yapıldığı farika, depo tarzı farklı iş ortamlarında ihtiyaç duyulan çeşitli ebatlara sahip palet temini ve tamiri gibi hizmetlerimiz ile 7 / 24 İstanbullu müşterilerimize ikinci el palet satışı yapmaktayız.

 İkinci el palet satış hizmetleri sunmakta olan firmamız aynı zamanda sıfır palet satış hizmeti de sağlamaktadır. Kullanmış olduğunuz hasarlı paletlerin palet tamiri işlemlerini de yürütmekte olan firmamız adan z ye paletle ilgili tüm hizmetleri yapısında barındırmaktadır.

 Cebinize uygun bir palet alışverişi yapmak için istanbul palet firmamıza uğramanı yeterlidir. İhtiyaçlarınıza çözüm olabilecek şekilde ister sıfır, ister ikinci el isterseniz var olan paletlerinizin tamir işlemlerini firmamıza yaptırarak paletle ilgili tüm sorun ve ihtiyaçlarınızı ekonomik şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

Palet tamiri konusunda işini en iyi şekilde yerine getiren firmamız çok özel aşamalardan geçen hasarlı, kırık ve çatlak paletlerinizi en dayanıklı şekilde tamir ederek tekrar kullanmanız için hizmetinize sunmaktadır. Firmamız bünyesinde dilerseniz yepyeni plastik, tahta ahşap paletlerden istediğiniz sayıda pratik bir şekilde alıp gidebilir dilerseniz hasarsız ikinci el palet çeşitlerimizden yararlanarak çok uygun fiyatlarla palet sahibi olabilirsiniz.

Stoklarımız ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak binlerce sayıda paletten oluşmaktadır. İstediğiniz standart ebatları ve bu ebatların dışında kalan özel ebatlara sahip paletleri sadece ve sadece firmamız bünyesinde kolayca bulabilirsiniz.

Teklif Alın