Paletler

Palet Tamiri

Malzeme, ambalaj, koli, ağır parça ve endüstriyel ürün naklinin yapıldığı farika, depo tarzı farklı iş ortamlarında ihtiyaç duyulan çeşitli ebatlara sahip palet temini ve tamiri gibi hizmetlerimiz ile 7 / 24 İstanbullu müşterilerimize ikinci el palet satışı yapmaktayız.  İkinci el palet satış hizmetleri su..

İhracat Paleti ve Kasaları

Paletlerin kullanım alanı sektöre göre değişmektedir. Özellikle ihracat yapan firmaların kaliteli paletler kullanması gerekir, paletlerin ölçüleri uluslar arası yasaya göre düzenlenmiştir. Sektörlerin palet kullanımları depolanacak ürünlerin yada sevk edilecek ürünlerin cinsine göre değişmektedir. Örneğin ..

İkinci El Palet Fiyatları

İkinci el palet fiyatları; paletin yapıldığı ağacın türüne, palette kullanılan kerestenin kalınlığına, keresteler arasında bulunan boşluğa ve başka bir çok kritere göre ikinci el palet fiyatları değişiklik göstermektedir. İkinci El Palet Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar İkinci el palet ölçüsüne göre 2. e..

Euro Palet

Euro palet, uluslararası demir yolları birliği tarafından belirlenen kriterlere göre imal edilmiş palet çeşididir. Euro Palet Nedir? Euro palet, ahşap palet gibi ahşaptan imal edilmiş palet çeşididir. Ancak ahşap palete göre bazı kriterleri bulunmaktadır. Uluslararası ticarette, bir ülkeye ait zararlı ca..

Ahşap Palet (Tahta Palet)

Ahşap palet, yük taşımacılığında kullanılan ve isminden de anlaşılacağı gibi ahşaptan imal edilmiş palet çeşididir. Ahşap Palet Nedir? Ahşap palet, çam ve kavak ağaçlarından imal edilmiş belli ölçülere sahip paletlerdir. Yük taşımacılığında hızlı ve pratik taşıma yapılabilmesi için ahşap palet kullanılması ..

Plastik Palet

Plastik palet çeşitleri, diğer palet türlerine göre iş dünyasının çok daha fazla tercih edilen palet çeşitleri olmaktadır. Plastik palet modellerini diğer paletlerden ayıran en büyük özellik plastikten yapılmış olmasıdır. Çünkü plastik paletler tahta palet modellerine göre çok daha uzun yıllar hasar almada..

Teklif Alın