İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Küçükçekmece İkinci El Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 435 00 57 veya (532) 433 62 53

Tonaj olarak oldukça ağır olan iş gücünün yüksek oranda gerekli olduğu malların ve ürünlerin taşınmasında paletler sizler için hayat kurtarıcı olabilmektedir. Ürünlerin daha kolay taşınabilmesinin yanı sıra aynı zamanda daha düzenli bir şekilde istif yapılabilmesi için de Küçükçekmece ikinci el palet firması olarak firmamız ile iletişime geçerek palet siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere palet denildiğinde akla ilk gelen çeşitlerden birisi de ahşap ikinci el palet çeşitleridir. Bizler de hem ahşap hem de tahta ikinci el palet satışlarımız ile kalitemizi yine ön planda tuttuğumuzu göstermekteyiz. Sizler de Hüma palet ailesi ile birlikte çalışmak ve hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizlere sadece telefon ile ulaşmanız yeterli olacaktır. İthalat ve ihracat alanlarında en çok tercih edilen ve en çok sattığımız ürünlerden birisi olan euro ikinci el palet satışlarımızdan faydalanmak için de yine bizler ile irtibata geçebilirsiniz. Depolara istif yapmak için sizlere büyük kolaylık sağlayacak olan plastik ikinci el palet çeşitlerini almak için ve ikinci el palet satışı ile ilgili bilgi sahibi olmak için bizleri arayabilirsiniz.

Küçükçekmece ikinci el palet satışlarımız, küçükçekmece ve çevre ilçelere yapılmaktadır. Küçükçekmece ikinci el palet satışlarımız, belli bir adetin üstünde olduğunda nakliyat firmamız tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Hüma palet olarak her türlü ikinci el palet alımı da yapmaktayız. Yıpranmış, kullanılamaz durumda olan veya keresteleri kırılmış paletleri alarak onarımını yapmaktayız.

Teklif Alın