İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Kartal İkinci El Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 435 00 57 veya (532) 433 62 53

Gerek ürün taşınması gerekse mal istiflenmesi gibi her iş sektöründe en çok ihtiyaç duyulan konulardan birisi de palet çeşitleridir. Her alanda kullanacağınız palet çeşitleri değişkenlik gösterebilir. Kartal ikinci el palet firması olarak bünyemizde oldukça geniş palet çeşitleri ile sizlere hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Hüma palet ailesi ile çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu ve bununla birlikte piyasada bulabileceğiniz en kaliteli ve en uygun fiyatlara sahip olan ikinci el palet satışı yaptığımızı da ayrıca belirtmek isteriz. Sadece ahşap ikinci el palet ve tahta ikinci el palet satışlarımız mevcut değildir.

Aynı zamanda en çok tercih edilen palet çeşitlerinden birisi olan plastik ikinci el palet satışlarında da oldukça iddialı bir firma olarak sizlere hizmet etmeye devam etmekteyiz. Palet çeşitleri içinde en kaliteli olan ürün çeşitlerinden birisi olan ve yine firma bünyemizde bulabileceğiniz euro ikinci el palet satışlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizler ile iletime geçebilirsiniz. Ürün teslim süreleri ve fiyatlarımız ile ilgili bizleri arayabilirsiniz.

Kartal ilçesinde en uygun fiyatlarla her türlü ikinci el palet satışı yapılmaktadır. İster ahşap palet olsun, ister euro palet olsun ya da plastik  palet olsun firmamız tüm palet ihtiyacınızı karşılayabilmektedir. Sizde uygun fiyatlarla ikinci el palet almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca belli bir miktarın üstünde palet alımı olduğunda nakliyat masraflarını firmamız üstlenmektedir.

Teklif Alın