İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Kağıthane İkinci El Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 435 00 57 veya (532) 433 62 53

Paletler hem yurt içi hem de yurt dışı ithalat ve ihracatlarında en çok kullanılan ürünlerden birisidir. Çünkü paletler ile her türlü ağırlıkta olan malı kolaylıkla taşıyabilirsiniz. İkinci el palet satışı yapan firmamız ile iletişime geçerek sizler de istediğiniz özelliklere sahip olan palet siparişlerinizi verebilirsiniz. Kâğıthane ikinci el palet firması olarak bünyemizde bulunan tüm palet çeşitlerini her sektörde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Hüma palet ekibi olarak her zaman bünyemizde stok bulundurmaktayız. Bununla birlikte her zaman kaliteli ve sorunsuz ürünleri sizler ile buluşturmaya çalışmaktayız. Bildiğiniz üzere ahşap ikinci el palet ve tahta ikinci el palet çeşitleri her zaman tercih edilen ürünlerimizden birisidir. Bunun yanı sıra teşhir ve istif için ise en çok plastik ikinci el palet tercih edilmektedir. Paletler kalite kalite kendi aralarında da ayrılmaktadır. En yüksek kaliteye sahip olan euro ikinci el palet satışı için ise yine firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kalitenin adresini arayarak hem fiyat hem de teslimatlar hakkında bilgiye erişebilirsiniz.

Kağıthane ilçesinde ikinci el palet alım satım çalışması yapan firmamız, her türlü palet ihtiyacınızı karşılamaktadır. Kağıthane’ de ahşap palet, euro palet ve plastik palet satışlarımız bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız palet ihtiyacınıza en hızlı şekilde karşılık vermektedir. Sitemizde bulunan telefonlardan bizlere ulaşarak ikinci el paletler hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Teklif Alın