İkinci el ve sıfır paletler için fiyat teklifi alın
İhtiyacınıza özel palet ve sandıklar için firmamıza bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede fiyat teklifini alın

Kadıköy İkinci El Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 435 00 57 veya (532) 433 62 53

İkinci el palet satışı yapan kaliteli ve güvenli bir firma arıyorsanız yıllara dayanan tecrübemiz ve aynı zamanda uzman kadromuz ile firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Bildiğiniz üzere paletler her alanda daha düzgün mal taşımak ve ürün istiflemek için kullanılmaktadır. Tahta ikinci el palet satışı yapan firmamız Hüma palet olarak her türlü sorularınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En çok tercih edilen palet çeşitlerinden birisi olan ahşap ikinci el palet ve plastik ikinci el palet çeşitlerimiz de en çok satılan ve tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Özellikle ithalat ve ihracat için kullanılan euro ikinci el palet çeşitlerimizde yine oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulmaktadır. Kadıköy ikinci el palet firması olarak ise alacağınız paletin ebat ve ağırlığı hakkında daha detaylı bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz yurt içinde isterseniz de yurt dışında yaptığınız satışlarda kolaylıkla ürün taşımak için firmamızın özel olarak hizmetinize sunduğu ikinci el ve sıfır paletlerden faydalanabilirsiniz.

Kadıköy ilçesinde ikinci el palet alım satım çalışması yapan firmamız, her türlü palet ihtiyacınızı karşılamaktadır. Kadıköy’ de ahşap palet, euro palet ve plastik palet satışlarımız bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız palet ihtiyacınıza en hızlı şekilde karşılık vermektedir. Sitemizde bulunan telefonlardan bizlere ulaşarak ikinci el paletler hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Teklif Alın